| Registreeru

Ostukorv 0 toode(t) - 0.00

0 toode(t)
Käibemaks:€0.00
Kokku:€0.00
Pilt Toote nimetus Kogus Hind Kustuta
Maksma

Laiendatud otsing

Firmast

Ettevõttest

Trailermate OÜ on krghaagiste tootmise, kerghaagiste varuosade ja käsitööriistade hulgi- ning internetimüügile spetsialiseerunud ettevõte. Ettevõte alustas tegevust aastal 2014, kuid kerghaagistega tegelemise kogemust on ettevõtte töötajatel tugevalt üle kümne aasta. Vajadusel konsulteerime ja pakume välja parimad lahendused kerghaagiste valmistamiseks või remondiks vajalike osade osas.  Impordime oma kauba kaugidast ja Euroopast, ning pakume oma klientidele alati kiireimat ja kvaliteetseimat teenust. Oleme paindlikud sortimendi laiendamisel ja klientide vajadustele reageerimisel. Kõik e-poes pakutavad tooted on laokaup, kui ei ole märgitud teisiti. Ladu ja kontor asuvad aadressil Harku, Uus 8, Harjumaa. Tellitud kaubad saab kohapealt kätte 9.00-16.00. Kohapealt koheselt saab kaupa osta ainult eelnevalt kokkulepitud ajal.

 

 

uldpilt.jpg

Alumised bännerid

Kasutustingimused

Haagiseosad.ee müügi ning kauba tagastamistingimused

1. Müügitingimused

1) Müügitingimused kehtivad veebipoest haagiseosad.ee OSTJA  ja ettevõtja TrailerMate OÜ. (haagiseosad.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
 
2) Müügitingimusi reguleerivad lisaks Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus  ja teised õigusaktid. 
3) Veebipood haagiseosad.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. 

loe lähemalt

Kontaktandmed

6.t1.jpg

 

Telefon +372 56298144
E-mail info@haagiseosad.ee
Aadress
Harku Uus 8, 76902 Harjumaa
Koduleht www.haagiseosad.ee
loe lähemalt